„Dzieciaki Sadzeniaki” projekt ogrodniczy – wrzesień 2014

SAMSUNG CAMERA PICTURESDzieciaki Sadzeniaki” to szkółka sadzenia roślin, do udziału w której zaprosił przedszkolaków market budowlany Leroy Merlin. W środę 24 września dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedziały się ciekawych informacji o ekologii i sadzeniu roślin oraz samodzielnie mogły ozdobić swoją doniczkę, a następnie przesadzić do niej przepięknego wrzosa. Fakt samodzielnego sadzenia roślin był ogromną frajdą dla wszystkich dzieci.

„Dzieciaki Sadzeniaki to ogólnopolska akcja Leroy Merlin Polska skierowana do przedszkolaków i  uczniów młodszych klas szkół podstawowych. Jej celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą.”