Dzień Mamy i Taty 2014

dzien M i T 2 W pierwszym tygodniu czerwca w naszym przedszkolu i żłobku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Uroczystości te w sposób szczególny przeżywały zarówno dzieci, jak i rodzice. Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanych występach artystycznych. Dzieci recytowały okolicznościowe wiersze, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność za trud wychowania. Nie zabrakło również piosenek o tematyce rodzinnej. Dzieci zaprezentowały także swoje umiejętności taneczne. Wszystkie występy nagrodzone zostały wielkimi brawami. Rodzice nie kryli wzruszenia. Dzieci podziękowały rodzicom i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek i dalszą zabawę.