Półkolonie 2012

PÓŁKOLONIE LETNIE 2012

Od poniedziałku do piątku: 8:00-16:00 (lipiec/sierpień).
Pięciodniowe turnusy zapewnią dzieciom mnóstwo atrakcji!
Każdemu tygodniowi przyporządkowany jest inny temat. Zobacz co przygotowaliśmy!

TURNUS 1: JAK TO JEST ZROBIONE? 2-6 lipca
Wiek dzieci: 4-7 lat
Tydzień naukowy to tydzień konstruktorski. Dzieci poznają podstawowe prawa fizyki dzięki bardzo ciekawym eksperymentom. Dowiemy się jak powstają chmury, obejrzymy ciekawe znaleziska pod mikroskopem, spojrzymy w gwiazdy. Tydzień pełen zagadek! Podczas naszych spotkań poznamy też najważniejsze wynalazki z bohaterami „Był sobie człowiek!”

TURNUS 2: ŚWIAT OD KUCHNI! 9-13 lipca
Wiek dzieci: 3-6 lat
Podczas tygodnia kulinarnego dowiemy się skąd pochodzą, jak powstają i jak wykorzystywać różne prodkty spożywcze. Wspólnie upieczemy chleb, pyszne, zdrowe ciasto oraz własną konfiturę!

TURNUS 3: BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ŻEBY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO! 16-20 lipca
Wiek dzieci: 3-6
To będzie tydzień spektakularny! Podczas niego poznamy podstawowe techniki pracy z ciałem, ruchem, improwizacją. Przygotujemy własny spektakl teatralny! Uruchomimy fantazję i drzemiący w nas potencjał twórczy do zbudowania scenariusza, stworzenia własnych postaci oraz zaprojektujemy stroje i dekoracje. Ostatniego dnia zaprosimy naszych bliskich na niepowtarzalny pokaz!

TURNUS 4: ZBIÓRKA! 23-27 lipca
Wiek dzieci: 4-7 lat
Turnus sportowy skierowany jest dla wszystkich fanów sportu. Dzieci czekają prawdziwe harcerskie zbiórki, zabawy w podchody oraz wspólne poznawanie otaczającego nas świata. Turnus prowadzi nauczycielka karate, dzięki czemu nie zabraknie też elementów sztuk walki! Popracujemy nad dyscypliną i samodzielnością!

TURNUS 5: PLAY&FUN! 30 lipca-3 sierpnia
Wiek dzieci: 4-7 lat
Tydzień intensywnej nauki języka angielskiego połączony z zajęciami z native speakerem. Podczas tego tygodnia odwiedzimy dalekie kraje, poznamy ich kulturę i obyczaje, skosztujemy ich kuchni, a podczas zabawy utrwalimy anglojęzyczne słownictwo.

TURNUS 6: JA W KOSMOSIE! 6-10 sierpnia
Wiek dzieci: 4-7 lat
To będzie kosmiczny tydzień! Dzieci dowiedzą się jak skonstruowany jest wszechświat. Polecimy na księżyc, sąsiednie planety, a nawet na słońce! Poznamy zjawiska atmosferyczne i spojrzymy w gwiazdy! Ale kosmos to nie tylko to co na niebie. Kosmos to również ja i moje ciało. Podczas naszych spotkań odwiedzimy też ciało człowieka z bohaterami „Było sobie życie!”

TURNUS 7: JESTEM CZĘŚCIĄ PRZYRODY! 13-17 sierpnia
Wiek dzieci: 3-6 lat
Cykl spotkań przybliżających dzieciom otaczający je świat roślin i zwierząt. Zmienimy się w badaczy jeziora, lasu i łąki. Wykonamy interesujące eksperymenty, przyjrzymy się mikrokosmosowi z baaardzo bliska! Stworzymy również wyjątkowe prace plastyczne z darów natury i przedmiotów codziennego użytku! Podczas tego tygodnia wybierzemy się do Nowego ZOO! (turnus 4 dniowy, w piątek 17 sierpnia wycieczka do Nowego ZOO)

TURNUS 8: DOOKOŁA ŚWIATA! 20-24 sierpnia
Wiek dzieci: 3-6 lat
W 5 dni dookoła świata! W tym tygodniu poznamy nowe kultury, zwyczaje, tradycje, architekturę. Dzięki podróżom poszerzamy nasze horyzonty i staniemy się bardziej otwarci na świat! Każdego dnia wyruszymy na inny kontynent i w twórczy sposób poznawać będą różnorodny, kolorowy świat!

Koszt jednego tygodniowego turnusu wynosi: 250zł + wyżywienie 50zł

Zapisy: 604 251 770

Ilość miejsc ograniczona (do 8 dzieci na turnusie), decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz druk zgłoszenia na półkolonie -> kliknij, aby pobrać

Numer konta do rezerwacji turnusów: Millennium 23 1160 2202 0000 0000 3288 3778
(w tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko dziecka oraz numer turnusu)