Rekrutacja

Bardzo nam miło, że zaciekawiła Cię oferta Harmonijki:) Zainteresowanych dołączeniem do nas zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie głównej. Umówimy się z Wami na spotkanie informacyjne, na którym zapoznamy z naszą placówką. Na spotkaniu porozmawiamy o wykorzystywanych przez nas metodach pracy, zajęciach jakie proponujemy dzieciom, o żywieniu w naszej kuchni oraz Waszych oczekiwaniach. Przekażemy komplet dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka i przedyskutujemy wspólnie plan okresu adaptacyjnego.

Zasady postępowania rekrutacyjnego:
1. Rekrutacja trwa cały rok.
2. O przyjęciu do Przedszkola i Żłobka Harmonijka decyduje kolejność zgłoszeń.
3. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza się na wolne miejsca.
4. Do Przedszkola przyjmowane są w pierwszej kolejności dzieci uczęszczające do Żłobka Harmonijka.
5. W drugiej kolejności przyjmowane jest rodzeństwo dzieci uczęszczającej do Żłobka lub Przedszkola Harmonijka.
6. Istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia miejsca w trakcie roku, kontaktujemy się z osobami z listy zgodnie z kolejnością zgłoszenia dzieci.

Do Przedszkola przyjmujemy dzieci od 2,5 roku życia. Do Żłobka uczęszczają dzieci od skończonego 12 miesiąca życia. Zapis dziecka do Przedszkola lub Żłobka, w tym rezerwacja miejsca, odbywa się na podstawie podpisania dokumentów i uiszczenia opłaty wpisowej.

Pliki do pobrania (kliknij aby pobrać):
Karta zgłoszenia dziecka do Żłobka/Przedszkola
Umowa o opiekę Żłobek
Umowa o opiekę Przedszkole
Upoważnienie do odbioru dziecka
Deklaracja zmiany diety

Aktualne dokumenty:
Statut 2024 Przedszkola
Regulamin 2024 Żłobka
Polityka oraz procedury ochrony dzieci przed krzywdzeniem w Żłobku Harmonijka w Skórzewie
Polityka oraz procedury ochrony dzieci przed krzywdzeniem w Przedszkolu Harmonijka w Dąbrówce

Półkolonie wakacyjne:
Umowa półkolonie letnie/zimowe

Lista rezerwowa:
Karta zgłoszenia na listę oczekujących

Nr konta Harmonijka: ING 92 1050 1533 1000 0092 9364 1115

Opłaty podane na stronie głównej dotyczą dzieci zamieszkałych na terenie gminy Dopiewo.

Wysokość czesnego dla dzieci w wieku żłobkowym z termu gmin Poznań/Komorniki/Tarnowo Podgórne wynosi + 200zł do cen podanych w cenniku.

Wysokość czesnego dla dzieci w wieku przedszkolnym z termu gmin Poznań/Komorniki/Tarnowo Podgórne pozostaje bez zmian.

Od 1 stycznia 2022 r. wprowadzono, finansowane z budżetu państwa, dwa nowe świadczenia: Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w kwocie 500 zł miesięcznie przez 2 lata lub 1000 zł miesięcznie przez rok oraz dofinansowanie do pobytu dziecka w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna w kwocie 400 zł miesięcznie, jeśli rodzice/rodzic nie otrzymuje na to dziecko Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Przedszkole i Żłobek Harmonijka Karolina Rudzińska Sp. j. przetwarza dane osobowe w celu prowadzenia placówek opieki nad dziećmi do 6 roku życia w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych (art. 6 RODO). Administratorem danych jest Przedszkole i Żłobek Harmonijka Karolina Rudzińska Sp. j. z siedzibą przy ul. Kolejowej 30 w Skórzewie.