Rekrutacja

Bardzo nam miło, że zainteresowała Państwa oferta Harmonijki:) Zainteresowanych dołączeniem do nas zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie głównej. Umówimy się z Państwem na spotkanie informacyjne, na którym zapoznamy Państwa z naszą placówką, porozmawiamy o wykorzystywanych przez nas metodach pracy, o żywieniu w naszej kuchni oraz o Państwa oczekiwaniach. Przekażemy także komplet dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka i przedyskutujemy wspólnie plan okresu adaptacyjnego.

Zasady postępowania rekrutacyjnego:
1. Rekrutacja trwa cały rok.
2. O przyjęciu do Przedszkola i żłobka Harmonijka decyduje kolejność zgłoszeń.
3. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza się na wolne miejsca.
4. W pierwszej kolejności do Przedszkola przyjmowane są dzieci uczęszczające do żłobka Harmonijka.
5. W drugiej kolejności przyjmowane jest rodzeństwo dzieci uczęszczającej do Żłobka lub Przedszkola Harmonijka.
6. Istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia miejsca w trakcie roku, kontaktujemy się z osobami z listy zgodnie z kolejnością zgłoszenia dzieci.

Do Przedszkola przyjmujemy dzieci od 3 do 6 roku życia. Do Żłobka uczęszczają dzieci od skończonego 12 miesiąca życia do 3 roku życia. Dzieci, które kończą trzeci rok życia mają zapewnione pierwszeństwo do otrzymania miejsca w Przedszkolu Harmonijka. Zapis dziecka do Przedszkola lub Żłobka, w tym rezerwacja miejsca, odbywa się na podstawie wpłaty opłaty wpisowej i podpisania umowy o opiekę wraz z dokumentami dodatkowymi. Opłata wpisowa wynosi 390 zł.

Honorujemy kartę dużej rodziny.

Prosimy o wpłaty na konto bankowe: Millennium 10 1160 2202 0000 0002 0734 9570 w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka

Karta zgłoszeniaUmowa o sprawowanie opieki przedszkole

Dodatkowe pliki do pobrania:
Statut placówki można pobrać tutaj
Umowę o półkolonie można pobrać tutaj

Ogólne zasady dotyczące nieobecności:
W przypadku choroby dziecka potwierdzonej zwolnieniem lekarskim zwracamy 10% dziennej stawki za pobyt dziecka w placówce. Raz w roku podczas pełnej, miesięcznej nieobecności dziecka istnieje możliwość skorzystania z tzw. „urlopowania”. Koszt przedszkola wynosi wtedy 50% czesnego, brak stawki za wyżywienie.