SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE 16,17,18.12.2015„Jest taki dzień, co łzy w śmiech zmienia. Jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła co spełnia marzenia – to Święta Bożego Narodzenia”

Okres Świąt jest szczególnym czasem, kiedy to wszyscy jesteśmy dla siebie życzliwi, pomagamy sobie nawzajem, myślimy nie tylko o sobie ale przede wszystkim o innych . W tym cudownym okresie przedświątecznym, przedszkolaki wspólnie ze swoimi ciociami przygotowały dla rodziców piękne świąteczne przedstawienie. W pełnej magii i życzliwości atmosferze powitaliśmy w naszym przedszkolu świętego Mikołaja, który wręczył dzieciakom prezenty. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz dzieci odbył się również kiermasz świąteczny , a pieniążki które udało nam się zebrać przeznaczyliśmy na pomoc potrzebującej rodzinie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i chęć niesienie pomocy.