WAKACJE Z HARMONIJKĄ 2018

Wakacje to czas odpoczynku i dobrej zabawy. Dlatego w naszym przedszkolu dzieci mają organizowane tygodnie tematyczne, w których każdy przedszkolak znajduje coś dla siebie. W pierwszym tygodniu wakacji rozmawialiśmy na temat pojazdów, jak to było kiedyś, a jak jest dziś. Kolejny tydzień był tygodniem artystycznym, w którym dzieci mogły zostać malarzami, rzeźbiarzami lub innymi artystami. Po tygodniu artystycznym przyszedł czas na sport. Poznaliśmy reguły gier, hasła i zasady jakie panują podczas uprawia sportu. Ostatni tydzień lipca był tygodniem muzycznym. Dzieci grały na różnych instrumentach, poznały afrykańską piosenką oraz posłuchały występu młodego pianisty, który odwiedził nasze przedszkole.