Język angielski w żłobku

Zajęcia z j. angielskiego odbywają się 2x w tygodniu, prowadzone przez nauczycieli i lektora met. Helen Doron.

1x w tygodniu – metodą Helen Doron English
1x w tygodniu – zajęcia z z programem Pandy the Panda

Zajęcia z nauczycielem:
pandaRealizujemy program nauczania języka z pomocą programu i materiałów Pandy the Panda. Ten elastyczny kurs języka angielskiego przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Nauczanie prowadzone jest wokół tematów odzwierciedlających poziom wiedzy o świecie i zainteresowania małego dziecka oraz obejmuje zakres tematów wchodzących w skład założeń programowych edukacji przedszkolnej.

W nauczaniu pomagają miś panda o imieniu Pandy oraz Monkey – śmieszna małpka pacynka. Ich przygody osadzone w realiach dziecięcego świata stanowią doskonały nośnik dla prezentowanego w kursie elementarnego słownictwa i struktur gramatycznych języka angielskiego pozwalając jednocześnie dzieciom na naukę w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Przyswajanie i zapamiętywanie materiału wspomagają ciekawe historyjki, piosenki, wyliczanki, naklejanki, układanki, wycinanki, gry, proste ćwiczenia i zabawy, a także dodatkowe karty obrazkowe typu flashcards, storycards i postery.

9780194046541