O żłobku

20150208_122533Nasz żłobek jest kameralnym żłobkiem dla dzieci do skończonego 3 roku życia. Nad bezpieczeństwem i higieną dzieci sprawuje opiekę trójka opiekunów oraz pomoc nauczycieli. Dzieci, które kończą trzeci rok życia mają zapewnione pierwszeństwo do otrzymania miejsca w naszym przedszkolu, mieszczącym się w Skórzewie przy ulicy Kolejowej 30.

By umożliwić najlepszą opiekę i rozwój w naszym żłobku pracujemy w trzech 6-8 osobowych grupach dzieci.

Opłata za żłobek obejmuje całodzienną opiekę wraz z pakietem zajęć edukacyjnych oraz wsparciem specjalistów (logopedy, pediatry, psychologa dziecięcego). Wyżywienie stanowi osobny koszt i wynosi 10zł/dzień (naturale, ekologiczne posiłki). Szczegółowy cennik znajdą Państwo tutaj.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info@przedszkole.semantic.pl lub telefoniczny 604 251 770.