Dzieje się w Harmonijce

Magiczne przedstawienie o Śnieżynkach !

DSC_4701Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…

To tekst przepięknej  piosenki, która w dniach 17-19 grudnia wszystkich wprawiła w świąteczny nastrój. Piosenka ta była jedną z tych, które  dzieci zaśpiewały podczas magicznego przestawienia pt.: „Zmartwienie Śnieżynek”. Było to wyjątkowe przestawienie, w którym brały udział wszystkie przedszkolaki.  Dzieci i ciocie włożyły w jego realizację mnóstwo pracy i serca i opłacało się, bo rodzice i inni licznie zebrani goście, którzy przybyli na przedstawienie byli zachwyceni efektem owej pracy. Zachwycona publiczność długo klaskała po występie małych aktorów 🙂

Cel jaki nam przyświecał podczas tworzenia przedstawienia, to zebranie pieniędzy na rzecz dziecka z Fundacji Mam Marzenie. Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Po każdym przedstawieniu odbyły się Spotkania Wigilijne każdej grupy, połączone z kiermaszem świątecznych wyrobów handmade. Środki zebrane w ramach sprzedaży tych wyrobów również będą wspierać finansowanie marzenia podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.