Dzieje się w Harmonijce

Nasza praca na Konkurs Ekologiczny !

PRACA SWIATOSCHRON SKORZEWO Nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było „Zwierzakolubni”.

Prace konkursowe musiały być wykonane w całości lub w przeważającej części z odpadów gromadzonych w przedszkolu, bądź w domach dzieci uczęszczających do placówki. W naszym przedszkolu przedmiotów do ponownego wykorzystania jest całe mnóstwo, a temat recyklingu nie jest nam obcy, dlatego nie mogliśmy odmówić sobie wzięcia udziały w tym konkursie 🙂  Dzieci z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowywały prace konkursową 🙂

Tytuł naszej pracy to: ŚWIATOCHRON
A idea jaka nam przyświecała podczas tworzenia tej niezwykłej pracy to: Trzeba od najmłodszych lat, nie ignorować najważniejszych spraw! ŚWIATOCHRON powstanie kiedy wszyscy będą mieć za zadanie: Wszystkie istoty szanować i na nie, nie polować! O całą przyrodę dbać! I wszystkie śmieci recyklingować!

Efekty naszej pracy można podziwiać w galerii.