Dzieje się w Harmonijce

Piknik w Dziewiczej Bazie – Dzień Rodziny 2015

SAMSUNG CAMERA PICTURES Tegoroczny Dzień Rodziny odbył się w Dziewiczej Bazie. Rodzice mogli podziwiać przygotowany specjalnie dla nich krótki występ, po którym zostały wręczone prezenty przygotowane własnoręcznie przez przedszkolaków. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni nie kryli łezki radości w oku. Po występach przyszedł czas na radosny piknik. Podczas spotkania towarzyszyła nam piękna i słoneczna pogoda, w powietrzu unosił się zapach kiełbasek i świeżo pieczonego ciasta. Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. My raz jeszcze życzymy wszystkim Mamusiom i Tatusiom zdrowia, radości, uśmiechu oraz wielu pięknych chwil spędzonych z ukochanymi dziećmi 🙂