Dzieje się w Harmonijce

PÓŁKOLONIE – W świecie gier i zabaw !

11013505_967523946637066_945156707781589324_n Minął ostatni tydzień półkolonii w naszym przedszkolu. Był to tydzień gier i zabaw. Dzieci korzystały nie tylko z gotowych gier planszowych, ale także podjęły próby stworzenia własnych. Okazało się, że tworzenie i granie w gry, to doskonały sposób na wspólną zabawę. Przez cały tydzień dzieci uczyły się jak pracować w grupie i na czym polega gra zespołowa. Po za tym, nabywały i rozwijały wiele różnych umiejętności. Zależnie od kategorii gier, jedne ćwiczyły zdolność logicznego myślenia, inne rozwijały umiejętności taktyczne, gry słowne wzbogacały słownictwo dzieci, a inne zapewniały przedszkolakom po prostu dobrą zabawę. Podczas tygodnia gier i zabaw odwiedziła nas również letnia akademia gier CUBE ze swoją bogatą ofertą. Dzieci poznały wiele gier planszowych, zręcznościowych i edukacyjnych. Było naprawdę całe mnóstwo frajdy na koniec wakacji 🙂