Dzieje się w Harmonijce

PÓŁKOLONIE – Zostać sportowcem !

SAMSUNG CAMERA PICTURESW tym tygodniu nadszedł czas na hasło: sport to zdrowie, każdy przedszkolak doskonale o tym wie, ale w tygodniu sportowym, każdy mógł przekonać się o tym na własnej skórze. Wspólnie poznaliśmy różne dyscypliny sportu, podczas których przekonaliśmy się, w jakiej konkurencji sportowej jesteśmy najlepsi. Oprócz fantastycznej i pełnej wrażeń rywalizacji, tydzień ze sportem to okazja do przybliżenia najmłodszym różnych dyscyplin sportowych, a także do pochwalenia się własnymi umiejętnościami. Wszystkie zaproponowane aktywności  cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wiele radości przedszkolakom sprawiła również wycieczka na sale treningową Reebok Crossfit, gdzie trenerzy zorganizowali dla nich tor przeszkód. Uśmiechnięte twarze dzieci po wycieczce mówiły same za siebie 🙂 Mamy nadzieję, że takimi działaniami zachęciliśmy dzieci do podejmowania jak najczęściej aktywności ruchowej !