Dzieje się w Harmonijce

SPORT TO ZDROWIE MÓWI SIĘ. TRENING MISTRZEM CZYNI MNIE

22 lipca rozpoczęliśmy tydzień sportowy, w którym przedszkolaki mogły zapoznać się z nowymi dyscyplinami sportu. Pierwszym z nich było brazylijskie jiu jitsu. Pokaz i trening przygotowała ciocia Iza, która jest aktualnym mistrzem Polski niebieskich pasów i współzałożycielką Babskiego Jiu Jitsu – Women’s Jiu Jitsu. We wtorek ciocia Milena po raz kolejny podzieliła się swoją pasją do sportu, a konkretniej do crossfitu. Trzeciego dnia dzieci mogły zobaczyć jak wygląda walka przy wykorzystaniu aikido oraz poćwiczyć bezpieczne pady i koordynację. Na zakończenie tygodnia sportowego odwiedził nas nasz ulubiony superbohater trener Filip i pokazał jak wykorzystywać kickboxing w walce ze złoczyńcami. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy dzieci do trenowania sportów. Pamiętajmy: w zdrowym ciele zdrowy duch!