Dzieje się w Harmonijce

Teatrzyk POMPON – przedstawienie pt.”Pompon i Czarna Chmura”

SAMSUNG CAMERA PICTURES Dnia 20 października u nas w przedszkolu gościł Teatrzyk Pompon z przedstawieniem pt.„Pompon i Czarna Chmura”.

Mieliśmy okazję obejrzeć historię wesołego psa Pompona, którego właścicielką jest zła królowa Czarna Chmura, władczyni pogody. Pompon jest przez królową, źle traktowany i ma dość brzydkiej pogody, jaka panuje w ich krainie. Zrywa się z łańcucha i ucieka. Na swojej drodze spotyka Lilianę – pogodną królewnę, która przy pomocy naszych przedszkolaków i sprytnego podstępu odebrała złej królowej czarodziejski flet za pomocą, którego odczarowała złą pogodę i uwolniła psa Pompona. Wszystko dobrze się skończyło, a całemu zdarzeniu kibicował kot Goguś w roli narratora. Morał bajki uczy nas jednak, że potrzebujemy wszystkich pór roku, bo one wszystkie są piękne, a ich zmiana sprawia, że życie jest ciekawsze 🙂