Aplikacja Livekid

to m.in. wirtualna tablica korkowa do dyspozycji rodziców przez całą dobę. Aplikacja porządkuje wiadomości dla rodzica, dzięki czemu ma do nich o wiele łatwiejszy dostęp. Może również otrzymywać w ogłoszeniach aktywne linki. Dzięki wbudowanemu komunikatorowi rodzic może łatwo przekazywać wszelkie ważne informacje bezpośrednio do placówki.

Wszystkie wydarzenia w placówce są zgromadzone w jednym miejscu. Rodzic nie musi notować, kiedy jest zabranie, przedstawienie lub wycieczka. Sprawdza to wygodnie w każdej chwili w planie zajęć w aplikacji na swoim telefonie.

Rodzic może również poprzez aplikację Livekid planować i zaznaczać nieobecności dzieci, podejrzeć plan dnia, sprawdzić aktualne menu oraz bieżące informacje o zjedzonych przez dziecko posiłkach. Można łatwo planować godziny odbioru tak, aby dopasować je do godzin snu dziecka. Wie ile w ciągu dnia odpoczywało, a ile poświęciło na zabawę. Rodzice są zawsze na bieżąco z tym, jak dzieci spędzają czas w placówce.

Chcesz zobaczyć, jak Twoja pociecha bawiła się kilka dni temu na wycieczce? Potrzebujesz pamiątki z wyjątkowego przedstawienia? Otwórz galerię zdjęć w aplikacji LiveKid i zobacz, jak Twoje dziecko spędza czas w swoim żłobku lub przedszkolu!

W ferworze obowiązków łatwo zapomnieć o terminowych płatnościach. LiveKid nie tylko przypomina o rachunku do zapłacenia, ale także umożliwia jego natychmiastowe uregulowanie. Jednocześnie placówka od razu dostaje informację o płatności.

Przedszkole i Żłobek Harmonijka korzystają z Apliakcji Livekid od 2020 roku.