Kuchnia

Kluczową częścią naszego przedszkola jest ekologiczne odżywianie, które przygotowywane jest w naszej WŁASNEJ kuchni.

Promujemy zdrowe nawyki żywieniowe i dajemy gwarancję trzymania się poniższych zasad:

W naszych placówkach na zdrowe i pełnowartościowe posiłki mogą liczyć dzieci z różnymi wymaganiami żywieniowymi. Rodzicom proponujemy wybór jednej z sześciu diet:

Odżywianie dzieci pełnowartościowymi produktami przynosi wiele wymiernych korzyści dla zdrowia i prawidłowego rozwoju całego organizmu. Oprócz podstawowej funkcji odżywczej nasza kuchnia ma za zadanie, przyzwyczajenie dzieci do właściwych naturalnych smaków oraz wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, co z kolei prowadzi do wykształcenia odpowiedniej postawy żywieniowej na dalszej drodze życia.

(stawiamy na ciepłe, pożywne śniadania)

(oraz na pyszny chleb na zakwasie a na deser własne wypieki, również dla alergików:)

(kotlety z kaszy i warzyw to nasz stały punkt programu)