Współpraca ze szkołami językowymi

Zajęcia językowe odbywają się w naszym przedszkolu codziennie: raz lub dwa razy dziennie. Zajęcia prowadzą lektorzy i nauczyciele ze znanych lokalnie Szkół Językowych.

Dwa razy w tygodniu zajęcia językowe prowadzi lektor w oparciu o materiały Early Stage.

 

Kursy języka angielskiego dla przedszkolaków
Program kursów języka angielskiego dla przedszkolaków dostosowany jest do ich wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki. Dzięki naszym supermocom, każde zajęcia są ciekawe i zachęcają do aktywnego uczestnictwa. Early Stage to pierwszy krok do lepszego startu w przyszłość. Pierwszy, ale milowy… Naszą ofertą udowadniamy, że nauka angielskiego dla 3-latków, 4-latków i 5-latków może być doskonałą zabawą!

Nauka angielskiego w Early Stage odbywa się w jednorodnych grupach, które tworzymy w oparciu o wiek i poziom umiejętności dzieci. Pozwala to na zapewnienie optymalnego tempa pracy, co wpływa na dynamikę zajęć i zaangażowanie uczniów.

Program kursów dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie. W Early Stage mamy dokładnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju edukacyjnego, dzięki czemu uczniowie mogą efektywnie podnosić swoje umiejętności językowe oraz kontynuować kurs w kolejnych latach.

Czas trwania zajęć jest dłuższy niż w większości szkół językowych – 60min zajęć tygodniowo (2x 30 min). Pozwala to na aktywny kontakt z językiem i skuteczną naukę, która dzięki naszym 10 supermocom jest prawdziwą przygodą! Pełną muzyki, rymów i ruchu.

W Early Stage mamy 10 supermocy. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć angażujemy ich wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.
Jak to robimy?

1. Rym, bo każde słowo po słowie zostaje w głowie
2. Rytm, bo napędza do mówienia jak muzyka do tańca
3. Muzyka, bo w Twojej głowie „Happy birthday to you” nie istnieje bez melodii
4. Teatr, bo język obcy lubi się przedstawiać
5. Emocje, bo pobudzają nas do rozwoju
6. Ruch, bo wyzwala energię potrzebną do nauki
7. Relacje, bo łączą nas w drużynę odkrywców angielskiego
8. Obraz, bo nowe słowa muszą wpadać w oko
10. Ambitne materiały, żeby dziecko samo chciało po nie sięgnąć

https://www.facebook.com/earlystage

https://earlystage.pl/pl